Unitatea 1 a Centralei de la Cernavodă, reconectată la sistemul energetic naţional
joi, 25 iulie , 2024
Unitatea 1 a Centralei de la Cernavodă a fost reconectată la sistemul energetic naţional, după o deconectare automată survenită în seara zilei de 19 iulie, a transmis joi Nuclearelectrica.Read More
Leave feedback about this