Un restaurant de pe malul mării a fost închis de poliţie pentru că funcţiona „la negru”
vineri, 9 august , 2024
Un restaurant cu terasă, care funcţiona pe plaja Tuzla, din Constanţa, a fost închisă, vineri, de poliţiştii constănţeni, după ce s-a constatat că funcţiona fără niciun fel de organizare juridică.Read More
Leave feedback about this