miercuri, 17 iunie , 2026

Un restaurant de pe malul mării a fost închis de poliţie pentru că funcţiona „la negru”

Un restaurant cu terasă, care funcţiona pe plaja Tuzla, din Constanţa, a fost închisă, vineri, de poliţiştii constănţeni, după ce s-a constatat că funcţiona fără niciun fel de organizare juridică.Read More

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video
X
Copy link