Politehnica Timișoara lansează un program de masterat despre calculul cuantic
vineri, 28 iunie , 2024
Universitatea Politehnica Timișoara va lansa din această vară un nou program de masterat legat de calculul cuantic, în contextul creșterii domeniului și a nevoii de specialiști, potrivit unui comunicat transmis, vineri, StartupCafe.ro.
Leave feedback about this