Asociația Națională a Agențiilor de Turism (ANAT) susține miercuri, într-un comunicat de presă, că o prioritate a autorităților române este de a combate mult mai serios turismul „la negru” și reclamă o concurență neloială „pentru structurile de cazare clasificate, pentru agențiile de turism licențiate dar și pentru ghizii de turism”.


Leave feedback about this